Schoonheidsverzorging in het Oncologisch centrum

Het Oncologisch centrum van AZ Sint-Lucas Brugge wil schoonheidsverzorging en -advies toegankelijk maken voor alle oncologische en palliatieve patiënten. We willen dit aanbieden kort na de diagnose, bij de start en tijdens de behandeling.

De impact van kanker en de therapie is groot. Veel personen krijgen te maken met haarverlies, huidproblemen of veranderingen aan nagels, wimpers en wenkbrauwen. Met gerichte verzorging proberen we de impact van deze gevolgen te verzachten.

Wat willen we doen?

Wat we aanbieden gaat verder dan een ontspannende gelaatsverzorging of hand- en voetmassage. Het draait om een moment van rust, aandacht en hernieuwd welzijn. Daarnaast geven we ook advies over hoe patiënten hun huid op een aangepaste manier kunnen verzorgen.

Dankzij giften kunnen we kwaliteitsvolle verzorgingsproducten aankopen en materiaal voorzien dat het comfort verhoogt. Met dit waardevolle project zorgen we voor toegankelijke verzorging voor iedereen die met kanker te maken krijgt.

Ondersteun het Oncologisch centrum

  • Rekeningnummer: BE89 4400 3476 6185
  • Vermeld in de mededeling: 'GIFT Schoonheidsverzorging Oncologisch centrum'