Nieuws & events
Nieuws

Sinds 5 september 2025 slaan de diensten Orthopedie en Fysische geneeskunde - Revalidatie van AZ Sint-Lucas Brugge de handen in elkaar voor een nieuwe, gespecialiseerde sportletselraadpleging. Met dit initiatief willen we sporters met een acuut letsel snel, deskundig en op maat begeleiden.
Lees meer
Wanneer je over multiple sclerose (MS) hoort, denken veel mensen nog aan patiënten die afhankelijk zijn van een rolstoel. Dat beeld is gelukkig achterhaald. Dankzij nieuwe therapieën en geneesmiddelen kunnen veel mensen met MS vandaag zowel professioneel als sociaal een normaal leven leiden. Onze MS-specialisten, dr. Niels Libbrecht en dr. Thomas Claeys, delen hun inzichten over hun traject als expert, de evolutie in behandelingen en hun werk met patiënten.
Lees meer
Dankzij de financiële steun van de Stichting tegen Kanker konden we het afgelopen jaar het verzorgings- en wellnessaanbod van het Oncologisch centrum aanzienlijk uitbreiden.
Lees meer
Op 21 september is het Wereld Alzheimerdag en vragen we wereldwijd aandacht voor de ziekte van Alzheimer en dementie. In AZ Sint-Lucas zetten we in op een multidisciplinaire en geïntegreerde aanpak om patiënten met dementie en Alzheimer en hun omgeving te begeleiden en ondersteunen. Daarbij volgen we de medische ontwikkelingen op de voet.
Lees meerEvents
Borst Vooruit: Inspirerende bijeenkomsten voor borstkankerpatiënten
Informatiesessies geboorte - sessie 4: Op de kraamafdeling en naar huis
Eucharistievieringen
Informatiesessies geboorte - sessie 1: Alles over bevallen
Informatiesessies geboorte - sessie 2: Als het anders loopt dan verwacht
Informatiesessies geboorte - sessie 3: Borstvoeding
Symposium: Relive surgery